
Bezoek het Packhuys van Sinterklaas
Volgens de traditie is ook dit jaar Sinterklaas met zijn Pieten weer te gast in winkelcentrum Heuvel. Dit jaar hebben ze een heus Packuys gemaakt, waar het weer goed vertoeven is. Het Packhuys van Sinterklaas is geopend van zaterdag 24 november t/m zondag 2 december en de toegang is gratis. Je vindt het Packhuys van Sinterklaas op het Forumplein bij de ingang aan de zijde van de Catharinakerk in winkelcentrum Heuvel.
In het Packhuys van Sinterklaas kunnen kinderen een echte Piet worden. Zij kunnen leren inpakken van Inpakpiet en cadeautjes door de schoorsteen gooien. Tevens kunnen de kinderen klompjes beschilderen en koek versieren met Piet. Natuurlijk is het ook mogelijk om met Sinterklaas op de foto te gaan. Alle activiteiten zijn gratis. Kom je ook langs op onderstaande dagen?
- Zaterdag 24 november 12.00 – 17.00 uur
- Zondag 25 november 12.00 – 17.00 uur
- Woensdag 28 november 13.30 – 17.00 uur
- Zaterdag 1 december 12.00 – 17.00 uur
- Zondag 2 december 12.00 – 17.00 uur
Het Packhuys wordt op zaterdag 24 november feestelijk geopend. Ben je er ook bij? Dan bezoek je als eerste het Packhuys van Sinterklaas.